Wybierz skrócony lub pełny widok tej strony klikając przycisk poniżej.

Kliknij aby rozszerzyć
środa, 27-01-16

Michał Buszko pokieruje globalnym rozwojem video w sieci MediaCom

Michał Buszko awansował w globalnych strukturach MediaCom. Równocześnie został członkiem IAB Europe

Michał Buszko, Investment Associate Director w MediaCom Warszawa, awansował w międzynarodowych strukturach sieci, gdzie objął stanowisko Global Video Associate Director.

 

Michał Buszko 2

Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za opracowanie i realizację globalnej strategii rozwoju Video, w tym przede wszystkim rozwój urządzeń do optymalizacji kampanii Video (TV&Online Video). Do jego nowych kompetencji należeć także będą współpraca z globalnymi partnerami technologicznym, w celu stworzenia narzędzi ułatwiających pracę w coraz bardziej zautomatyzowanym świecie oraz opracowania produktów dopasowanych do potrzeb poszczególnych oddziałów MediaComu i ich klientów.

Michał od pięciu lat jest członkiem jednej z grup roboczych IAB, odpowiedzialnej za audio-video. W z związku ze zmianą roli w firmie, Michał dołączył także do europejskiego IAB, gdzie także będzie zajmował się video.

 

Swoje nowe, międzynarodowe obowiązki będzie dzielił pomiędzy pracą w londyńskiej centrali firmy, a  w polskim oddziałem sieci MediaCom, w którym nadal będzie rozwijał kompetencje agencji w obszarze video.

 

Michał w MediaCom Warszawa pracuje od 2007 r. Jest absolwentem Akademii im. Leona Koźmińskiego. Prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną i uprawiać sport.