Wybierz skrócony lub pełny widok tej strony klikając przycisk poniżej.

Kliknij aby rozszerzyć
poniedziałek, 11-04-16

Agnieszka Kosik nagrodzona tytułem AdMan Roku 

Branża reklamowa wybrała Agnieszkę Kosik na AdMana Roku 20015. 7 kwietnia br. ogłoszono wyniki konkursu AdMan Roku 2015, organizowanego przez miesięcznik "Press". Laureatką tego plebiscytu została Agnieszka Kosik, CEO MediaCom Warszawa, uzyskując 62 punkty. Nominujące agencje w uzasadnieniu jej wyboru na AdMana Roku podkreślały, że to ona kreuje trendy i promuje branżę w polskim biznesie, osiągając imponujące wyniki, które przekładają się na sukces MediaComu.
Jest to już druga nagroda Agnieszki w historii plebiscytu AdMan Roku. Na laureata konkursu głosowali przedstawiciele agencji reklamowych i interaktywnych oraz domów mediowych. Łącznie ponad 80 podmiotów.


AdMan full 
(wszyscy nagrodzeni, foto www.adman.press.pl)

Wśród nagrodzonych w tegorocznej edycji  konkursu znaleźli się także: Kot Przybora i Iwo Zaniewski, twórcy, właściciele i dyrektorzy kreatywni agencji PZL, Marcin Gaworski, dyrektor zarządzający i partner w 180 heartbeats + JvM, Bartek Gołębiowski, partner i dyrektor kreatywny agencji Gong oraz Małgorzata Węgierek CEO Havas Media Group.