Wybierz skrócony lub pełny widok tej strony klikając przycisk poniżej.

Kliknij aby rozszerzyć
poniedziałek, 18-01-16

Dwóch nowych dyrektorów w MediaCom Warszawa

Na czele MBA stanął Maciej Boroń. Odpowiedzialność za R&D powierzono Mateuszowi Downarowi.

Maciej Boroń i Mateusz Downar awansowali na stanowiska dyrektorskie w strukturach domu mediowego MediaCom Warszawa. Ich nominacja związana jest z konsekwentnym realizowaniem strategii firmy polegającej na budowaniu świata emocji wraz ze światem danych, zgodnej z sieciowym podejściem do planowania "20|20 Content & Connections".

W ramach awansów Maciej objął stanowisko MBA Directora i tym samym jest odpowiedzialny za rozwój i kierowanie zespołem MediaCom Beyond Advertising. Mateusz objął funkcję R&D Directora i będzie zajmował się poszukiwaniem nowych kierunków wzrostu agencji oraz i rozwojem produktu. Jest to nowe stanowisko w firmie. Obaj będą podlegać Tomaszowi Skowrońskiemu, Managing Partnerowi w zarządzie MediaCom Warszawa. - Mianowanie osoby dedykowanej do R&D to wynika z chęci lepszego dopasowania się z naszymi usługami w potrzeby klientów. Chcemy, aby nasze produkty uzupełniały się, realizując sieciowe podejście do planowania "20|20 Content & Connections" - mówi Skowroński.

 

Maciek Boron   Maciej Boroń z MediaCom Warszawa związany jest od 2006 roku. Od tamtego momentu przeszedł wszystkie szczeble kariery w pionie Planning/Biznes. Zdobywał doświadczenie w pracy dla klientów z kategorii m.in. FMCG, telekomunikacyjnej i ubezpieczenia.

W 2012 roku Maciej dołączył do MediaCom Beyond Advertising, gdzie ostatnio jako Head of Content Creation rozwijał strategiczne podejście do komunikacji z użyciem treści.

Po godzinach pasjonat motoryzacji w zakresie teoretycznym (historia motoryzacji) i praktycznym (amatorskie wyścigi torowe). Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

Mateusz Downar Mateusz Downar do zespołu MediaCom dołączył w 2010 roku. Pracę rozpoczął w dziale MediaCom Business Science, gdzie współtworzył ofertę analityczną i badawczą MediaComu. Zaczynał od stanowiska Research Trainee, aż objął funkcję Associate Research Director. Doświadczenie zdobywał realizując projekty dla klientów reprezentujących szerokie spektrum branż, od FMCG przez telekomunikację, po farmaceutyki. Od 2013 roku odpowiadał, we współpracy z hubem analitycznym MediaCom Singapur, za projekty optymalizujące inwestycje mediowe realizowane na poziomie regionalnym i globalnym.

W życiu prywatnym pasjonat wypraw rowerowych, górskich wędrówek oraz uważny obserwator postępu w obszarze sztucznej inteligencji. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.